novinky

....nová role Meryl Streep....už se těšim;)

11. července 2010 v 22:29 | b
Takže sem zase dlouhou dobu ani nekoukla na blog....takže se za to omlouvám i když to nejspíš nikdo nečte ale to mě vážně netrápí....no zkrátka začali prázdniny(takže si nevšímejte pravopisnejch chyb) a já si tak trochu řekla že si je budu vážně užívat a že když je venku tak hezky...lépe řečeno VEDRO tak nebudu dřepět u compu ale ono to ňák jaksi nefunguje;) a navíc facebook je hrozně nakažlivej takže je to v loji....tak slibuju že sem taky občas skočim;)....jinak si užijte prázdky a aspoň sem dám ňákej článek...;)Dvojnásobná držitelka Oscara Meryl Streep (61) je připravená si zahrát roli postavu Margaret Thatcherové v plánované filmové biografii Železná Lady od režisérky Phyllidy Lloydové.

Herečka Meryl Streep.

"Těším se z této úlohy. Bude skvělé znovu spolupracovat s Phyllidou Lloyd," řekla Streep v neděli večer na Sardinii, kde si přišla převzít Cenu Rodolfo Valentina za její celoživotní dílo. Lloyd spolupracovala se Streepovou i při natáčení snímku Mamma Mia!

Herečka uvedla, že ve své kariéře měla hodně štěstí, protože ačkoliv herečky nad 40 let mají potíže získat úkoly, ona je stále žádaná. "Prolomila jsem hráz. Naštěstí se svět mění. Je důležité, že je poptávka i po filmech, které se nemusí bezpodmínečně stát hitem v prvních týdnech," dodala.
Cenu Rodolfo Valentina dostal za celoživotní dílo i herec Andy Garcia. Své fanoušky překvapil postavou mexického hrdiny Enriqua Gorostietu ve filmu Cristiada. Film bude dosud nejdražší a nejnáročnější snímkem v mexické filmové produkci. Jeho natáčení se již začalo v mexickém státě Durango.
"Těším se, že si v tomto filmu mohu zahrát Mexicana. Na počátku své herecké kariéry jsem měl kvůli mému jižanskému vzhledu a španělskému přízvuku velké potíže. Měl jsem proto velmi pomalý start. Je to pro mě čest, že si můžu zahrát roli mexického hrdiny Gorostietu, "konstatoval Garcia.
zdroj: koktail.pravda.sk

3.5.2010

6. května 2010 v 14:49 | b

Fotky z 3.5.2010. Na fotkách můžete vidět Julianne Moore, Stanleyho Tucciho a mnoho dalších jejichž jména mi nic neříkají :)

Co říkají slavní o Meryl...

1. dubna 2010 v 14:17 | b

Jestli mi v poslední době něco OPRAVDU zlepšilo náladu, tak to byl snímek Ženy v pokušení od Jiřího Vejdělka. Protože jsem už ve středu dělal z premiéry vstup do Televizních novin, viděl jsem pár ochutnávek z filmu a těšil jsem se na setkání s Eliškou Balzerovou, která byla v TN hostem živého vstupu. Ochotná, usměvavá, skromná, profesionální a krásná.

Pamatuji si ji hlavně v bílém plášti, ještě z Nemocnice na kraji města, role Vilmy v "Ženách" ale posouvá Elišku Balzerovou do úplně jiné dimenze. Baví i dojímá ženy i muže.

Chtěl jsem si film vychutnat, proto jsem si ho během hektické pracovní premiéry nechal ujít a šel až v sobotu. Sál se bavil. Eliška Balzerová je pro mě symbol poctivého komediálního herectví, její "návrat" na scénu mi připomíná stejné okouzlení, jaké ve mě vyvovala Meryl Streep v muzikálu Mamma Mia.

Tak jestli chcete příjemně nastarovat jaro, jděte na Ženy v pokušení. Balzerová, Vlasáková, Dyk i Macháček jsou dobrou společností na celý večer.

Zdroj: david-vanicek.blog.cz

Can't Wait at the united nations-5.3.2010

6. března 2010 v 12:47 | b


Can't Wait" At The United Nations - 5.3.2010
Meryl to slušelo, ale víc by se mi líbilo, kdyby zvolila nějaké trošku jiné oblečení, možná alespoň ten kabát. Ale dobrá zpráva je to, že už se zase objevila na nějaké akci, což znamená, že už je zdravá a na Oscarech by se tedy měla objevit.

Prime!!!

28. února 2010 v 8:04 | b

Achoooj....dneska teda 28.2. v 15:00 hodin dávaj na nově fantastický film Prime s Meryl Streep...pochopitelně.....tááže já mam jasno co budu dneska ve tři dělat...vy doufám taky!!!!

Golden globe 2010

29. ledna 2010 v 17:45 | b


Golden Globe 2010 - Zlatý glóbus

Tady je pár fotek ze zlatého glóbu 2010...Meryl ho získala za film Julie a Julia,ale to už určitě víte...
Tahle fotka je prostě úžasná :)

Nejoblíbenější herci...

29. ledna 2010 v 17:42 | b


Na Slovensku se uskutečnil průzkum "Harris Poll: Nejoblíbenější herci:". Meryl obsadila krásné 8. místo.

1. Clint Eastwood
2. Johnny Depp
3. Denzel Washington
4. Sandra Bullock
5. Tom Hanks
6. George Clooney
7. John Wayne
8. Meryl Streep
9. Morgan Freeman
10. Julia Roberts

15th choice movie awards

17. ledna 2010 v 17:45 | b

15th Annual Critics' Choice Movie Awards - 15.1.2010

Meryl to opět vážně moc slušelo. Na fotkách ji můžete vidět například se Sandrou Bullock, nebo s Bradleym Cooperem. No a určitě se koukněte na ty poslední dvě fotky... :D

Nejlepší herečka

17. ledna 2010 v 17:40 | b

Choice Movie Adwards - Meryl VYHRÁLA!!!

Takže Meryl vyhrála v žebříčku Nejlepší herečka - Julie&Julia a jsem moc ráda a hlavně GRATULUJI.:)
A tady jsou fotky:

Meryl Streep......

9. ledna 2010 v 19:50 | b

Meryl Streep


Přečtěte si články na téma


V Hollywoodu donedávna platilo, že herečka přes čtyřiceet je dáma za zenitem, pro kterou se jen málokdy najde zajímavá role. Obvykle se musí spokojit s vedlejšími úlohami hodných maminek, komických tetiček či bizarních sousedek. Jenže Meryl Streep nedávno oslavila šedesátku a filmové nabídky se jí jen hrnou. Při nadcházejícím vyhlašování Zlatých Glóbů navíc bude mít hned dvě želízka v ohni: byla nominována na cenu pro nejlepší herečku za hlavní roli ve filmu Julie a Julia (kde si zahrála proslulou autorku kuchařek Julii Child) a za romantickou komedii Nějak se to komplikuje, v níž brilantně zahrála padesátnici, která musí zvolit mezi dvěma nápadníky.
Meryl Streep tak nejen pokořila další rekord (celkem má na kontě už 25 nominací na Zlaté Glóby), ale - což je důležitější - zasloužila se o revoluční posun v celém filmovém průmyslu. Producenti v čele velkých studií totiž donedávna neochvějně tvrdili, že příběhy žen středního a staršího věku nikoho nezajímají a že diváci na ně nebudou chodit. A právě Meryl Streep (spolu s hrdinkami filmového Sexu ve městě) to dokázala změnit svým účinkováním v superúspěšných filmech jako Ďábel nosí Pradu, kde si zahrála vskutku ďábelskou šéfku módního časopisu a v muzikálu Mamma Mia!, v němž v rytmu písniček od Abby hrála bohémskou matku dcery na vdávání. Ostatně sama Meryl Streep se díky těmto filmům stala třetí nejlépe placenou herečkou světa, hned po Jennifer Aniston a Angelině Jolie (což v řeči Hollywoodu znamená, že producenti se chytili za nos a příběhy starších žen jsou momentálně vyvažovány zlatem).
Meryl Streep
Čím to, že právě Meryl Streep se podařilo prorazit ve chvíli, kdy většina úspěšných hereček tráví své dny na odpočinku u bazénu své vysokou zdí obehnané vilky v Beverly Hills? Na jejím úspěchu má jistě svůj podíl fakt, že - ačkoliv na plátně se objevuje neustále - o jejím soukromém životě nevíme téměř nic. Přesněji řečeno, víme jen to, že je už třicet let šťastně vdaná za sochaře Dona Gummera, se kterým má čtyři děti. Můžeme tak naprosto bez zábran uvěřit v každou postavu, kterou hraje. Tím, jak přísně si celý život střežila soukromí, se jí navíc podařilo zůstat v těsném kontaktu s reálným životem - své děti vždy sama vypravovala do školy a nechávala si pro ně volné víkendy. Nikdo proto nedokáže zahrát obyčejnou ženu v neobyčejné situaci tak věrohodně jako ona.
A právě obyčejné ženy, které výjimečné okolnosti dohnaly do neobyčejných dramat, vždy byly její specialitou. Ať už šlo o matku v rozvodové při o dítě ve filmu Kramerová versus Kramer nebo polskou imigrantku trýzněnou osudovým zážitkem z koncentračního tábora v Sofiině volbě.
Meryl Streep
Nikdy se navíc nenechala zaškatulkovat jako pouhý sexsymbol. "Podařilo se jí dozrát do bodu, kam se dostane jen málokterá herečka. Nebojí se na plátně vypadat neupraveně. Nebojí se být divákům nesympatická. Kariéru už neřeší a jen si užívá role, které jí režiséři nabízejí," říká o ní filmová historička Jeanine Basinger. Ostatně, navzdory tomu, že Meryl Streep je klasicky krásná modrooká blondýna, ona sama se tak nikdy necítila. Když nedávno na slavnostním večeru v newyorském Lincolnově centru přihlížela promítání ukázek ze svých starších filmů, posteskla si: "Všechno, co jsem na plátně viděla, byla mladá žena, která se trápí tím, že je moc tlustá nebo že má moc velký nos. Měla jsem chuť jí říct: Jen buď v pohodě! Všechno bude OK!"
 
 

Reklama