....nová role Meryl Streep....už se těšim;)

11. července 2010 v 22:29 | b |  novinky
Takže sem zase dlouhou dobu ani nekoukla na blog....takže se za to omlouvám i když to nejspíš nikdo nečte ale to mě vážně netrápí....no zkrátka začali prázdniny(takže si nevšímejte pravopisnejch chyb) a já si tak trochu řekla že si je budu vážně užívat a že když je venku tak hezky...lépe řečeno VEDRO tak nebudu dřepět u compu ale ono to ňák jaksi nefunguje;) a navíc facebook je hrozně nakažlivej takže je to v loji....tak slibuju že sem taky občas skočim;)....jinak si užijte prázdky a aspoň sem dám ňákej článek...;)Dvojnásobná držitelka Oscara Meryl Streep (61) je připravená si zahrát roli postavu Margaret Thatcherové v plánované filmové biografii Železná Lady od režisérky Phyllidy Lloydové.

Herečka Meryl Streep.

"Těším se z této úlohy. Bude skvělé znovu spolupracovat s Phyllidou Lloyd," řekla Streep v neděli večer na Sardinii, kde si přišla převzít Cenu Rodolfo Valentina za její celoživotní dílo. Lloyd spolupracovala se Streepovou i při natáčení snímku Mamma Mia!

Herečka uvedla, že ve své kariéře měla hodně štěstí, protože ačkoliv herečky nad 40 let mají potíže získat úkoly, ona je stále žádaná. "Prolomila jsem hráz. Naštěstí se svět mění. Je důležité, že je poptávka i po filmech, které se nemusí bezpodmínečně stát hitem v prvních týdnech," dodala.
Cenu Rodolfo Valentina dostal za celoživotní dílo i herec Andy Garcia. Své fanoušky překvapil postavou mexického hrdiny Enriqua Gorostietu ve filmu Cristiada. Film bude dosud nejdražší a nejnáročnější snímkem v mexické filmové produkci. Jeho natáčení se již začalo v mexickém státě Durango.
"Těším se, že si v tomto filmu mohu zahrát Mexicana. Na počátku své herecké kariéry jsem měl kvůli mému jižanskému vzhledu a španělskému přízvuku velké potíže. Měl jsem proto velmi pomalý start. Je to pro mě čest, že si můžu zahrát roli mexického hrdiny Gorostietu, "konstatoval Garcia.
zdroj: koktail.pravda.sk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.